top of page

Oknowent – nowoczesna firma rodzinna - producent stolarki aluminiowej

Oknowent to firma rodzinna, która istnieje w branży od 15 lat i od tego czasu z powodzeniem realizuje zlecenia dla klientów biznesowych oraz prywatnych. Zajmujemy się produkcją oraz montażem stolarki aluminiowej. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i najlepsze materiały. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet – dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno nasze produkty, jak i ich montaż były najwyższej jakości. Obszar naszych działań obejmuje nie tylko lokalny rynek do którego zaliczają się Katowice, Sosnowiec, Gliwice oraz inne śląskie miasta, ale także obszar całej Polski. Inwestycje realizowaliśmy m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie. Ponadto stolarka wyprodukowana przez naszą firmę znalazła swoich nabywców w krajach na całym świecie (np. Kanadzie, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii).

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie konstrukcji aluminiowych, na bazie technologii wiodącego producenta systemów Blyweert. Współpracujemy z renomowanymi wytwórcami szkła, ponieważ zależy nam, żeby nasze produkty były solidne, trwałe i atrakcyjne wizualnie.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do klientów – jesteśmy elastyczni, otwarci i kreatywni. Uwielbiamy wyzwania i jesteśmy urodzonymi perfekcjonistami – dbamy o każdy szczegół. Bogate doświadczenie pomaga nam skutecznie realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia.

Stolarka aluminiowa – województwo śląskie

W obrębie naszych zainteresować znajduje się przede wszystkim stolarka aluminiowa, która cieszy się coraz większym uznaniem klientów. Wszystko dzięki znakomitym parametrom izolacyjnymi oraz możliwością tworzenia dużych przeszkleń, które doskonale komponują się z nowoczesną architekturą.

W skład naszej oferty wchodzą:

  • Ślusarka aluminiowa;

  • Fasady szklano-aluminiowe

  • Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

  • Drzwi automatyczne

  • Okna

  • Świetliki

  • Ogrody zimowe

Ponadto zajmujemy się także hurtową sprzedażą okien PCV, stolarki drewnianej, drzwi wejściowych i wewnętrznych, bram garażowych, rolet oraz żaluzji fasadowych.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy uczestnikiem Programu 
RZETELNA Firma:

Posiadamy certyfikat
SPRAWDZONY w BIG:

najlepsi 2019 .png
najlepsi 2018 .png
najlepsi 2020.png
bottom of page