STRONA W BUDOWIE

Loftowe przeszkenia, drzwi tradycyjne i pivot

Oknowent sp z o.o. jest firmą inżynieryjną, produkcyjną i konsultingową, zawsze służymy doradztwem technicznym w ramach realizowanych projektów. Nasi montażyści to doświadczeni, wysokiej klasy specjaliści, którzy działają szybko, starannie i zawsze zostawiają po sobie porządek. Połączenie naszych możliwości projektowych i produkcyjnych umożliwia realizację unikatowych konstrukcji ramowych o imponującej skali i różnorodności – niezależnie od tego czy są to duże obiekty sportowe, przemysłowe, kulturalne czy wnętrze Twojego mieszkania.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu loftowych ścian ze stali i szkła. Drzwi zarówno tradycyjnych jak i piwotowych czy harmonijkowych oraz podobnych konstrukcji takich jak ścianki prysznicowe i parawany nawannowe. Wykonujemy również industrialne meble i wszelkie elementy wykończenia wnętrz według Państwa projektu – dla naszego zespołu inżynierów nie ma rzeczy niemożliwych!

Materiały wykorzystywane przez nas do produkcji występują w wielu wariantach dając projektantowi szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Zapewniamy wysoki poziom wykonania konstrukcji tworząc malowany proszkowo lub galwanizowany szkielet i umieszczając w nim hartowane szkło przezroczyste, mleczne barwione czy ornamentowe. Dzięki najwyższej jakości materiałom, precyzyjnemu i starannemu wykonaniu zapewniamy nie tylko estetykę, ale również bezpieczeństwo naszych wyrobów.

Oferujemy alternatywne rozwiązania dla Twojego mieszkania lub biura. Kombinacja szkła oraz metalu nada pomieszczeniu niebanalny industrialny charakter. Profesjonalnie zaprojektowane szklane ścianki loft to nowoczesność w tradycyjnym wykonaniu. Mogę stanowić ścianki działowe w lofcie. Zwiększają powierzchnię oraz pozostawiają pomieszczenia doświetlone i pełne blasku.

Drzwi Pivot 

 Drzwi w systemie Pivot znane są od dość dawna, jednakże dopiero teraz ze względu na rozwój techniki okiennej, zmiany w standardach projektowania oraz widoczny na polskich budowach powrót do zasad architektonicznego modernizmu zdają się być ciekawą alternatywą dla inwestorów, którzy cenią sobie indywidualność i niebanalne wzornictwo użytkowe. Istotą i odmiennością w drzwiach Pivot jest po pierwsze, zmiana rodzaju i położenia zawiasów, a co za tym idzie zasad ruchu skrzydła.

Zamiast klasycznego mocowania zawiasów do ram ościeżnic, zawieszenia bocznego i zawiasów czopowych, w drzwiach Pivot stosuje się całkowicie niewidoczne zawiasy o przesuniętej osi obrotu. Przesunięcie położenia i sposobu mocowania zawiasów przenosi środek ciężkości, a co za tym idzie zasadniczo zmienia także rozkład sił pochodzących od ciężaru konstrukcji skrzydła. W efekcie skrzydło aluminiowych drzwi TEAM AXIS może przyjąć maksymalny wymiar 2,5 m x 4,0 m, a jego ciężar może wynieść nawet 500 kg. W standardowych rozwiązaniach drzwi do budynków mieszkalnych, takie masy i wymiary są zupełnie nieosiągalne dla konstrukcji z jednym skrzydłem ruchomym.

62306e2d35ad395bfe7c44ea499e8cba (1).jpg
  • Facebook
  • Instagram

Zapraszamy do kontaktu: tel. 724 584 659 e-mail: biuro@prostalinia.eu celem przygotowania bezpłatnej wyceny.

Szanowni Państwo, 

w związku z epidemią koronawirusa, bardzo prosimy o ograniczenie kontaktów bezpośrednich z naszym biurem i załatwianie spraw telefonicznie lub mailowo. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do obecnej sytuacji. Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Oknowent

© 2017 Oknowent Sp. z o. o. 

  • Oknowent - Instagram
  • Oknowent - Facebook