top of page
Systemy przesuwne

Duże przeszklenia cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego – wspaniale otwierają przestrzeń, dodają pomieszczeniu głębi, doskonale doświetlają oraz są znakomitym uzupełnieniem nowoczesnej architektury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz najnowszym trendom proponujemy wysokiej klasy systemy przesuwne, dzięki którym zyskasz piękne wyjście na taras bądź ogród. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Drzwi przesuwne HST

Znajdujące się w naszym katalogu produkty, to gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności. Dokładamy wszelkich starań, aby drzwi przesuwne były precyzyjnie wykończone oraz trwałe. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów oferujemy drzwi przesuwne HST, które wyróżniają się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi (do 60% lepszy współczynnik przenikania ciepła od wymagań nakładanych przez przepisy prawa budowlanego), stabilnością konstrukcji oraz atrakcyjnym wyglądem. Ponadto drzwi przesuwne HST gwarantują bezpieczeństwo, ponieważ posiadają solidne zabezpieczenia antywłamaniowe. 

Istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych w wersji bezprogowej. Jest to nowoczesne rozwiązanie umożliwiające schowanie dolnej część ramy w warstwach posadzki przez co jej poziom jest równy z poziomem podłogi.

Drzwi przesuwno-uchylne PSK

W naszej ofercie znajdują się także drzwi przesuwno-uchylne PSK, które stanowią doskonałą alternatywę dla dwuskrzydłowych drzwi balkonowych lub tarasowych. Ponieważ skrzydła poruszają się po szynie równolegle, konstrukcja nie zajmuje powierzchni użytkowej. Mechanizm zastosowany w drzwiach umożliwia uchylanie skrzydła jak w standardowych oknach plastikowych.

Nowatorskie rozwiązania

Jako nieliczni wykonujemy innowacyjne i nowoczesne konstrukcje narożne wykorzystujące łączenie szyba do szyby lub ruchomy słupek. Dzięki umiejętności produkcji konstrukcji w których ościeżnica jest łączona wzdłużnie, jesteśmy w stanie produkować okna o praktycznie nieograniczonej długości. Duże przeszklenia prezentują się elegancko i stylowo, dlatego też często stanowią jeden z ważniejszych elementów projektu.

Zapraszamy do kontaktu: tel: +48 791-111-708 tel: +48 794 416 141

e-mail: aluminium@oknowent.eu celem przygotowania bezpłatnej wyceny.

bottom of page